אאודי A8 – שלדה

אאודי A8 ביבוא אישי היא ללא ספק אחת המכוניות המשתלמות ביותר בשוק היבוא אישי, בהתאם לכך החלטנו לכתוב עליה קצת ולפרט על כל מה שיש לה להציע. כתבה שניה בסדרה. והפעם נדבר על משהו משעמם ביותר אבל חשוב מאוד – השלדה!

השלדה

מה הסיפור עם השלדה? ובכן תאמינו או לא השלדה היא החלק היקר ביותר בפיתוח של רכב, כל כך מורכב ויקר התהליך הזה שיצרניות הרכב רצות עם אותן שלדות שנים רבות ואף מיצרות את אותה השלדה למספר רכבים, כך שכל טעות בהנדסה של שלדת הרכב תישאר עם הרכב שנים ואולי אפילו תתפרש על מספר רכבים, ככה שהשלדה צריכה להיות בנויה היטב.

מה דרוש משלדה ומה מיוחד ב ASF?

שלדה היא ממש כמו השלד שלנו, נושאת על עצמה את כל המכלולים של הרכב, ככה שקודם כל היא צריכה להיות חזקה, מעבר לכך היות ורכבים עלולים להקלע לתאונות דרכים על השלדה גם להיות בנויה כך שתספג את המכה ותציל את הנוסעים, אנחנו מדברים כאן על בניה חזקה, נקודות קריסה ועוד כהנה וכהנה שיקולים. בל נשכח שבימנו רכבים עוברים מבחני ריסוק, דהיינו עוברים הדמיה אמיתית של תאונה, כדי לקבוע את מידת הבטיחות שלהם, ככה שמהנדסי השלדה של אאודי, או כל חברת רכב אחרת, עומדים למבחן בעקבות עבודתם. כמו כן שלדה לא יכולה להיות כבדה מידי שכן אז הרכב פשוט לא יסחוב, לכן השלדה של אאודי A8, המכונה Audi Space Frame או בקיצור ASF, הבנויה מאלומיניום מתוכננת בקפידה כדי לעמוד בכל המבחנים הללו, במילים אחרות באמצעות ASF הנהג מקבל רכב חזק ואמין אבל קל ודינאמי.

כהרגלנו הוספנו סרטון קצר על העניין.

אאודי A8 ביבוא אישי, היא מכונית משתלמת ביותר ומוצעת באודיסי – יבוא אישי על כל דגמיה. הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לקבל הסברים והצעות מחיר.

אודיסי - רכבים ביבוא אישי
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
לחצו כאן!
להצעת מחיר לרכב שתמיד חלמתם!
לשיחת ייעוץ ללא עלות!
דילוג לתוכן